Wywiad z Michałem Mentel

1 rok temu | 09.11.2022, 10:41

Kolejny wywiad tym razem z bramkarzem i kapitanem zespołu Michałem Mentel!

R: Prosimy o krótkie podsumowanie meczu...
M.M : Lepiej w spotkanie weszli zawodnicy Śląska, przez większą część pierwszej połowy utrzymywali 2-3 bramkowe prowadzenie ale my nie pozwoliliśmy im na więcej i doprowadziliśmy do remisu. Druga połowa to wymiana ciosów, prowadzenie Śląska następnie to my mieliśmy przewagę ale nie udało nam się tego utrzymać do końca i zamknąć meczu w regulaminowym czasie gry.

R:  Co zaważyło o waszym zwycięstwie?
M.M: Gra w obronie oraz to, że popełniliśmy mniej błędów w ataku niż zazwyczaj. Pomogli nam również kibice za co dziękujemy.

R: Jak oceniasz dotychczasowe mecze ?
M.M: U siebie bez zarzutów, natomiast musimy zacząć zdobywać punkty na wyjeździe. Wiemy , że mogliśmy mieć ich więcej ale też zdajemy sobie sprawę że moglibyśmy mieć też ich mniej dlatego szanujemy każdy punkt.

R: Rozegraliscie 7 kolejek widać, że jest jedna rzecz, która istnieje od początku; nie odpuszczacie do końca...
M.M: Dajemy z siebie tyle na ile nas stać danego dnia, chcemy aby cechowało nas zaangażowanie i walka o każdy centymetr parkietu.

R: Co sądzisz o kolejnym przeciwniku czyli Nielbie Wągrowiec ?
M.M:  Nielba u siebie zawsze jest groźna, mają zgrany zespół i na każdej pozycji wartościowych zawodników wygrali ostatnie dwa domowe mecze więc na pewno będą chcieli pójść za ciosem, my natomiast chcemy pierwszy raz wygrać na wyjeździe.