Bohater meczu z AZS AWF Biała Podlaska

1 rok temu | 31.03.2023, 18:23

Mecz z AZS AWF Biała Podlaska zakończył się wynikiem 28:31. Pierwsza połowa była pod mocnym naciskiem przeciwników, staraliśmy się trzymać stratę tylko czterech bramek, połowę meczu zakończyliśmy wynikiem 14:18.

W drugiej połowie nasz zespół odrobił straty i rozpoczął walkę o wygraną, niestety mimo starań nie udało się. Nasz przeciwnik to drużyna plasująca się w pierwszej czwórce w rankingu Ligi Centralnej .

Najlepszym strzelcem meczu został nasz zawodnik #13 Sebastian Danysz. To już drugi z rzędu mecz w fenomenalnym wykonaniu tego zawodnika. Sebastian grał praktycznie bezbłędnie. W ataku był bezkonkurencyjny, podobnie jak w obronie, która opierała się głównie na nim. Jego umiejętności techniczne były imponujące, a praca na boisku niezwykle cenna. Jego zaangażowanie i poświęcenie były inspirujące dla innych zawodników. Również możemy wyróżnić grę naszego lewoskrzydłowego #77 Łukasza Płonkę, który jak zwykle pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie możemy zapomnieć o naszym bramkarzu Michale Mentel, który imponująco bronił dostępu do bramki w pierwszej połowie meczu. Był to bardzo widowiskowy mecz, patrząc na wolę walki i skupienie naszych zawodników.